156. Jednotka Hloubkového Průzkumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

156. Jednotka Hloubkového Průzkumu

Do členských sekcí mají přístup pouze registrovaní členové 156.JHP
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pro všechny zůčastněné třídení akce

Goto down 
AutorZpráva
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 1:34 pm

Jak jsem tak fotil tak jsem si na jedné fotografii všiml něčeho velmi zvláštního ... posuďte sami

Pro všechny zůčastněné třídení akce As-tfd10
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:37 pm

Nojo Mišpulín nemá na kapse už hovno:D
Ale tamto nvm bud bordel na objektivu, prtotože s bleskem se vše násobí tak to pak vystoupne a nebo pak UFO.
Návrat nahoru Goto down
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:41 pm

Jo jinak nějaké ty fotečky jsou už i u nás plus videjko granatu na stažení.V artech přibyla jedna co jsem fotily s teskem a rayenem.Jo a zkusim nějak sešefovat tu fotku a řeknu co a jak.)
Návrat nahoru Goto down
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:49 pm


Nevim jak sem vkladat obrázky tak mi to hodilo
nejakej odkaz tak snad.)
Pohrál sem si s vyvážením barev tak snad to někomu pomuže indentifikaci smeho penisu nebo jiné časti těla.
Mě to teda nic nepřipomína a ani zadnou cast Rayenova těla.)
Návrat nahoru Goto down
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:49 pm

Návrat nahoru Goto down
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:51 pm

šit
tak nvm jak sme hodit odkaz ani:D nějak to nefakčí
Návrat nahoru Goto down
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 9:07 pm

Je pravda že blesk udělá hodně ale přijde mi to jako ruka .... jinak obrázek sem vložíš kliknutím na tlačítko INSERT AN IMAGE v editoru příspěvku
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 9:11 pm

Jo a jinak ja videjka a fotky hodim na web v nejblizsi dobe
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:40 pm

Takže fotky uz sem na web šoupnul s videama to bude na delsi dobu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 10:26 am

Mno ok du to zkusti jako minule sem dal insert imidž tu ikonku nahral sem to a koplo me ot na nejakou stranku kde mi vyskočilo hafo odkazu a nvm jakej sem hodit.)
Návrat nahoru Goto down
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 10:27 am

Tak zas nic no to je jedno poslal sem to Teskovi tak ti to pak posle a hod to sem.)
Jj taky mi to přide jak ruka.
Návrat nahoru Goto down
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 10:59 am

Aha tak jeste se musim zeptat cdo mas za prohlizec a jestli mas flashplayer protoze kdyz mas mozzilu + plus ten flash tak se ti otevre primo v editoru prispevku male okenko a jinak te to jinam neodkazuje
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Vejšan
Anonymní




Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 5:39 pm

Mam operu.
To je jedno pod si icq a tesko nebo ja ti to poslem a hodis to sem.)
Návrat nahoru Goto down
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 9:38 pm

Vejšan fotku upravil tak aby bylo lépe vidět co tam skutečně je ... že by duch ??? tvar mi připomíná ruku s palcem nahoru ...
Pro všechny zůčastněné třídení akce Duch10

já přidávám ještě detailní náhled pro lepší posouzení
Pro všechny zůčastněné třídení akce Nepojm11
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
Sponsored content





Pro všechny zůčastněné třídení akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny zůčastněné třídení akce   Pro všechny zůčastněné třídení akce Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro všechny zůčastněné třídení akce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akce 19.4. 2009
» Akce Redbull
» akce v milovicích dne 22.3.09 bližší informace pro pozvané

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
156. Jednotka Hloubkového Průzkumu :: Veřejné Fórum :: Veřejná Diskuze-
Přejdi na: