156. Jednotka Hloubkového Průzkumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

156. Jednotka Hloubkového Průzkumu

Do členských sekcí mají přístup pouze registrovaní členové 156.JHP
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 daruji batoh Vz.95

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jan Blažek

Jan Blažek


Poèet pøíspìvkù : 233
Join date : 16. 02. 09
Age : 35

daruji batoh Vz.95 Empty
PříspěvekPředmět: daruji batoh Vz.95   daruji batoh Vz.95 Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 2:38 pm

pánové koupil jsem si nový batoh na airsoft tak se zbavuji toho starého a rád bych ho dal do aukce s těmi to podmínkami .Dostal jsem ho od alfréda za dvě pivka posledně ,tak bych chtěl aby tento batoh byl putovní věcí v naší jednotce čímž je jasné že tento batoh si můžete vydražit s tou podmínkou že ho nesmíte prodat pouze darovat dál v jednotce a to formou dražby já začínám taktéž na dvou pivkách kdo má zájem nabýzejte batoh neni v špatném stavu a každý už jste ho viděl ( dvě pivka za batoh je dobrá cena What a Face ) s pozdravem Nrtm Jan Blažek Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Alfred
Admin
Alfred


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 15. 02. 09

daruji batoh Vz.95 Empty
PříspěvekPředmět: Re: daruji batoh Vz.95   daruji batoh Vz.95 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 11:13 am

tak to se mi líbí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jhp.webz.cz
 
daruji batoh Vz.95
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
156. Jednotka Hloubkového Průzkumu :: Army-Airsoft Inzerce :: Prodám-
Přejdi na: